F Silné Magnetické Pásky, 2.5, 5, 7,5 CM S Hladkými Prepisovateľné Povrchu Silný Magnet Premium Povlak Skvelé pre Tabuľami, Polica

€7.34

Pridať do obľúbených

najlepšie

Popis produktu


SILNEJŠIE MAGNETY:

Šetrné k životnému prostrediu, anizotropné magnet 40mil /1 mm hrubé, 30% až 50% silnejšie ako iné bežné izotropné magnetické pásky. Budú pevne viazané na rôzne magnetické povrchy zo skladu, skladovacie regály do kuchyne, chladničky. Sú dlhotrvajúce super držanie.

SKVELÉ VEĽKOSŤ MOŽNOSTI A ĽAHKO PRACOVAŤ S:

Pro navrhnutý troch šírkach, 2.5, 5 a 7,5 cm, všetko v 100 cm dĺžka, vyhovieť potrebám všetkých príležitostiach v ce. Môžete ľahko rezať ich do ľubovoľnej dĺžky alebo tvar pomocou kmeňových nožnice. Magnetické suché stieracie štítok je veľmi vhodné zrevidovaného, zmeniť a odstrániť. Okrem 3 palcové pásky, budete mať voľný nožnice a štyri rôzne farebné perá, červená, modrá, zelená a čierna, veľkú hodnotu darov príliš.

JASNE VIDITEĽNÉ NAPÍSANIE A OPAKOVANÉ POUŽITIE:

Vysoká kvalita PET povlak na prepisovateľné povrchu. S všetky vo vode rozpustné, suché vymazať značku, môžete napísať hladko na povrch. To môže byť rýchlo odstránené s jednoduchým papier, uterák alebo čistú tkaninu (aj ručne) a tam je takmer žiadne rezíduá. Môžete prepísať najmenej 3000 krát bez akéhokoľvek problému. Povrch je vhodný aj na trvalé marker označovanie.

MULTIFUNKČNÉ POUŽITIE:

Môžete ju použiť na akékoľvek magnetický povrch, ako označovanie úložné poličky, označovanie skrine, tabule, magnet štítky na chladnička, toolboxes, učebné pomôcky, nástenky, stockroom polica menovky, menu tabule plánovacie tabule, kartotékové skrine, chladničky, maloobchod znamenia, a každého iného magnetického povrchu. Môžete písať správy, označte ich, aby štítky, triediť, organizovať, plánovať a uskutočňovať zoznam atď. To je najlepšou voľbou pre označovanie a organizovanie obrovskú škálu oblastí, doma alebo na pracovisku.

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Tvar roll
Pôvod CN(Pôvodu)
S Otvormi No
Certifikácia ŽIADNE
Názov Značky OLOEY

Súvisiace produkty