Neewer Kameru, Film, Video, Takže Plošinu Systém Film-Maker Držiak pre Canon/Nikon/Sony/Ostatné ZRKADLOVKY, DV Kamery

€32.42

Pridať do obľúbených

Popis produktu


Doprava Zadarmo

Neewer Kameru, Film, Video, Takže Plošinu Systém Film-Maker Držiak pre Canon, Nikon, Sony, a Iné ZRKADLOVKY, DV Kamery,Zahŕňa: Ramenný Mount, Štandard 15 mm Železničnej Rod Systém, Matný Krabici (Červená Čierna/Modrá Čierna/Oranžová Čierna)

Popis: DSLR plošinu nastaviť uspokojí vaše základné potreby pre nahrávanie videa, alebo filmu tvorby. Je dodávaný s: Matný box, Železničnej rod systém a ramenný mount.

Matný Box: Nastaviteľný horný a bočné vlajky pomôcť vám kontrolu svetla do objektívu. Zbaviť nechcené okolité svetlo, ktoré sa budú rušiť váš obraz. Nastavenie výšky funkcia môže uspokojiť dopyt kamier rôznej výšky. Hodí 15 mm železničnej prúty. Anti-slip modré gombíky utiahnite.

15 mm Železničnej Rod Systém: 1/4-palcový a 3/8-palcové závitové diery v prípade, že potrebujete nastaviť na stojan. Priemyselné železničnej prút vyrobený z Hliníkovej zliatiny. Pohodlné a pevné rukoväte, aby sa zabezpečilo jednoduché držanie a lepšiu stabilizáciu. Hliníkové kľučky pre dlhodobé sprísnenie a skrutkovanie. Čiastočne gumy čalúnená montážnu dosku s 1/4-palcový skrutky na uchytenie väčšina fotoaparátov.

Rameno Namontujte: Pomôcť zmierniť tlak na vaše rameno. Posilniť stabilizáciu pri filmovaní. Bez ohľadu na to, ste nováčikom alebo veteránom v filmovanie, plošinu môže uložiť toľko času a energie pre vás. Jednoduché nastavenie a vziať so sebou, to flexibilné DSLR plošinu nastaviť úsilie, aby sa vám lepšie filmovanie skúsenosti.

Funkcie: Cenovo dostupné a praktické DSLR film plošinu, zahŕňajú: (1)Rameno Namontujte; (1)15 mm Železničnej Rod Systému; (1)Matný box. Upozornenie: Kamera nie je Súčasťou Ergonomický dizajn vám poskytuje jednoduchý prístup pre každého uhla a postavenie úpravy, a tiež schopné s akýmkoľvek fotoaparát použitím statívu alebo stojany s priemyselný štandard: trubky priemer 15mm centrum so vzdialenosťou 60 mm Matný box s nastaviteľnou hornej strane vlajky vám pomôže zbaviť sa nežiaduceho svetla vo vašom obrázok Pohodlné ramenné mount zmierniť tlak na vaše rameno, ako aj napomáhanie stabilizácia Vyhovuje väčšine Kamery a DSLR fotoaparáty. Jednoduché nastavenie a pohodlné prenášanie, tento flexibilný DSLR plošinu nastaviť úsilie, aby sa vám lepšie filmovanie skúsenosti

Špecifikácia: Materiál: Hliník, ABS, Plastové Železničnej C-C Vzdialenosť: 60 mm Nosenie Železničnej Priemer: 15 mm Závit: 1/4-palcový

Obsah balenia: 1 x 15 mm Železničnej Rod Systém, 1 x Rameno Namontujte 1 x Matný Box

Upozornenie: Kamera nie je súčasťou

Fotografie:

Red Black:

Blue Black:

Orange Black:

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Názov Značky neewer
Číslo Modelu 10089989 10086550 10093239
Package Áno

Súvisiace produkty