MJ015 Jednorazové Potrubia Taška 100KS Čokoládová taška Dojenie olej Squeeze omáčkou Námrazy Fondant Tortu Krém na Zdobenie Pečiva Tip Nástroj

€3.44

Pridať do obľúbených

najlepšie

Popis produktu


MJ015 Jednorazové Potrubia Taška 100KS Čokoládová taška Dojenie olej Squeeze omáčkou Námrazy Fondant Tortu Krém na Zdobenie Pečiva Tip Nástroj.

Poštovné A Dodacia Lehota:

Máme loď po celom svete Čína air mail cez Čína Príspevok.Tovar vám bude odoslaný na vašu adresu, uvedené v našom internetovom obchode. Prosím, uistite sa, že vaša poštová adresa a psč je správne.Bude vám oznámené, s sledovacie číslo raz zásielka podaná.

Snažíme sa čo najlepšie zabezpečiť rýchle služby. Avšak, ako nepriaznivým počasím, Čisté Obyčaje, Sviatky a pod dôvodu, niekedy nepredvídateľných oneskorenie môže nastať. Ak to bolo viac ako 35 dní od vašej úhrady dátum a nebolo doručené, kontaktujte nás okamžite, budeme pracovať rýchlo vyhľadajte položku a pomôcť ho vyriešiť.

O Item & Nás:

BALENIE BUDE MIERNE ODLIŠNÝ, PRETOŽE TO JE AKTUALIZOVANÝ BALENIE TRHU, ALE ZARUČUJEME KVALITU VÝROBKU. Zákazník Uspokojivé: Sme vášnivo o našich produktoch a staráme sa o vás.

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Funkcia Eco-Priateľský
Číslo Modelu MJ015
Názov produktu potrubia taška
Hmotnosť Výrobku 130g
veľkosť produktu 26*16 cm
Tortu Nástroje Typ Iné
Produkt materiálu Plastové
Materiál Plastové
Druh Tortu Nástroje
Názov Značky HELLOYOUNG
Certifikácia SGS

Súvisiace produkty