KEFA ODSTRAŇUJE CHĹPKY 3 v 1 Fuzzing domáce zvieratá ľudí, Psov rozkladacia POHOVKA ZÁKLAD SAMOSTATNE

€11.03

Pridať do obľúbených

Popis produktu


KEFA QUITAPELOS 3 V 1

& Iquest; Jeho maskot nenecháva Chlpy, na pohovke alebo v posteli? & Iquest; Le zmení takmer nemožné odstrániť Žmolky a Chĺpky vaše oblečenie? & Iquest; opustil používa že deku, že obaja to páčilo, pretože opustil kreslo POKRYTÉ Vlasoch je?

Tento čistiaci štetec kúzlo, ktoré vám umožní mať svoj dom bez akejkoľvek námahy. To je kefa "odstraňuje chĺpky", ktorý odstraňuje jeden posledný VŠETKY Chĺpky a nepúšťa vlákna, ktorí nalepiť na akýkoľvek povrch typu, ako kreslo, stoličky, prikrývky, oblečenie a dokonca aj vo vnútri vášho auta.

Inovácia spočíva v ich externý micro štetiny, ktoré pôsobia ako prsty, že chytiť predovšetkým to, čo ste našli svoj krok, a v ich vnútornú očistu účinne kefa štetiny.

Ďalej má dizajn obojstranné, ktorý umožňuje optimalizovať jeho využitie dve strany štetcom. Na rozdiel od tradičné rožky lepidlá, že implicate strávi takmer celkom PREJDITE na čistenie jednu hru z jedálne, stoličky, utrite až jeden posledný a šetrí peniaze.

Udržať Si čisté je veľmi jednoduché, ako to zahŕňa výhradné samočistiaci systém. Len s meterlo vo svojej základnej, predaj úplne čisté, pripravené na opätovné použitie. A pre prázdne von z Vlasy a nepúšťa vlákna tento základ, stačí vytiahnuť na dno priestoru a volcarlo do smetného koša.

Vlastnosti a výhody: Extra Veľké a obojstranné: "American clean" dvakrát viac, v polovici času. Základ samostatne: jeden vložiť a obe strany sa vyčistiť rýchlo. & Iexcl; To je skladovania opakované použitie! Jeho tajomstvo: tisíce mikro štetiny, ktoré pôsobia ako prsty pochopiť, kým najnovšie chmýří. Nie sú potrebné náhradné náplne: Úselo znovu a znovu. Kožušiny Wizar Mini darček: Ideálne v prípade, že z cestovanie alebo pre UPS čisté rýchlo.

Zahŕňa: 1 x peeling, štetec, Kožušiny, Sprievodca, 1 x Základná auto čistiace prostriedky 1 x cestovné vydrhnite kefou so stojanom

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Položka Druh Vlasy Príslušenstvo
Druh Psy

Súvisiace produkty