2.4 G Dual Signálu Kanála Bi-Smer Wifi Zosilňovače Wifi Priestoru pre FPV Drone DJI

€50.08

Pridať do obľúbených

Popis produktu


2.4 G kanál 1/kanál 2 Prevádzkový Rozsah: 2.4~2.4835 GHz Prevádzkové Napätie:6~16V Príjem Zisk: 10±1dB Prenose Zisk: 15±1dB Príkon Rozsah: 7~21dBm Max Výstupný Výkon(P1dB):4w(36dBm) EVM:3%@28dBm 802.11 g 54Mbps metódu ofdm 64QAMBW 20MHz Elektronické Current:[email protected] 28dBm 12V šumové číslo:≤2.5 dB TX/RX Prepínač Časové Oneskorenie:≤1us Prevádzková Teplota:-20℃~60℃

Elektrický prúd: 12V/2A Prosím, pridať ďalšie hliníkový radiátor fin alebo ventilátor, keď výstupný výkon viac ako 2W, Prosím, pripojte anténu ako prvé, a potom napájanie, nakoniec pripojte signálový zariadenie.

1: Štandardné expresné má určité riziká, ako sa stratil. Pre produkty s vyššou hodnotou, odporúčame vám vybrať rýchlo obchodné express, budeme tiež poskytnúť veľmi priaznivú cenu, prosím, kontaktujte nás pre konkrétne vyjadriť cenu.

2: nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v špeciálnych krajín. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie vlastné poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre použiť zásielky.

3: Pretože niektoré krajiny majú prísne predpisy na dovoz týchto produktov, ako sú Brazília, Rusko, Nemecko, atď., prosím, uistite sa, či sa jedinec mohol dovážať výrobok vo vašej krajine, alebo ak máte kvalifikáciu na dovoz výrobku. Kupujúci sú zodpovední za stratené, ak sú tovary zadržaný colnými.

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Frekvencia 2.4 GHz

Súvisiace produkty