ANCEL BST100 Auto Nabíjačka Tester Analyzer 12V 2000CCA Napätie Batérie Test Auta Nabíjanie Circut load Tester Tools PK KW600

€26.29

Pridať do obľúbených

najlepšie

Popis produktu


#est-logo, #est-päta #est-kopírovať span { color: #0e4681; } .est-listinghead {background: #0e4681 ;} .p { text-align: left; } ANCEL BST100 Auto Nabíjačka Tester Analyzer 12V 2000CCA Napätie Batérie Test Auta Nabíjanie Circut load Tester Tools PK KW600

Členenie Položka Opis

ANCEL BST100 Auto Nabíjačka Tester Analyzer 12V 2000CCA Napätie Batérie Test Rýchle Naštartovaní Plnenie Circut Tester Auto Diagnostický Nástroj PK KW600

Popis Výrobku:

Ancel BST100 batérie tester sa používa pre olovené začína batérie, spolu s kontrole nasledujúcich podmienok batérie, zakladanie, nabíjanie, a zaťaženia. S skvelý dizajn, jednoduché ovládanie, precízne čítanie, kompletný funkcií, tento tester dodanie čítania veľký LCD a rady tým, zvuk a svetlo, pri testovaní. To utillizes 4-wire kelvin metóda na kompletnú zbierku zo série zložité dáta pre výpočet každý testovacích dát s vstavaným-in presné okruhu a zlepšiť digitálny procesor. navyše niektoré okruhu vylepšení, vrátane polárnych zrušenie ochrany, cez napätie vstupný ochrany, voľné viesť detekcie, zaistiť bezpečnosť a pohodlie počas testovania. Tak to je najlepší nástroj v oblasti batérii, predaj, oprava automobilov a batérie kontroly v zariadeniach systém spojený s olovené začína batérie.

Prečo si vybrať BST100 produkty?

1. Malý, kompaktný dizajn, vyhľadávanie rýchlejšie a oznamuje výsledky testu priamo. Aj začiatočník môže použiť túto jednotku analyzovať akýkoľvek 12V batérie zdravé, vám povie všetko o batéria: napätie, poplatok, zalomením moc, a koľko života je ešte zostáva v batérii (úroveň Ohm odpor). Robí to rýchlo a presne.

2.Oveľa širšieho spektra skúšok (100-2000 CCA) a presnejšie v porovnaní s jeho konkurentmi. Výsledky skúšok na základe CKO,BCI,CA,akcie marie curie,JIS,EN,DIN,SAE,GB a IEC Noriem.

3.Poskytuje kontrolu Alternátor je nabíjanie a Starter je naštartovaní podmienky. Nabíjanie vozidiel test systému je tiež k dispozícii, vrátane zaťaženie napätie, vyložený napätie, zvlnenie stav a plnenie stav systému.

4.K Ancel BST100 batérie tester je dobre postavený s veľkým LCD displejom, oznamuje výsledky testu priamo. žiadne vnútorné batérie vyžaduje a získava moc priamo z 12V batérie.

5.Je vybavené káblom a vyrobený z veľmi hrubé flexibilné izolátor, oveľa bezpečnejšie ako iné predaja na trhu. K dispozícii sú 4 tlačidlá na BST100, tlačidlo hore/dole pre rolovanie v menu. Na vstup a výstup tlačidlo povoliť na navigáciu späť a vstup do menu.

ANCEL BST100 Funkcia:

1.Identifikovať stav batérie Dobrý, alebo Vymeniť

2.Skontrolujte Kapacitu Batérie - Studená Naštartovaní Zosilňovačov (CKO), DIN, EN a IEC informácie vzhľadom na batérie hodnotenie.

3.Skontrolujte Vnútorný odpor hodnota (Ohm)

4.Displej životnosť batérie v percentách (%)

5.Batéria Naštartovaní Test, load test

6.Nabíjanie Batérie Test, Zvlnenie Test

7.Podpora batérie zvlnenie test a kontrola testovacích dát

BST100 12V Batérie, Tester Funkcie:

1.Rýchle a hladké bežecká rýchlosť so STM-32 čip hardvéru

2.Presné výsledky testov, pomocou vysoko presných zosilňovač a kalibrovaný profesionálne testovanie batérie nástroj, BST100 čítanie presnosť až do 99%.

3.Široký testovanie rozsah kryt z CCA 100 - 2000 , 3 - 220 AH, najlepšie na trhu.

4.Priemysel iniciatívy grafické napätie batérie monitorovania v reálnom čase, môže byť analýza batérie údaje presnejšie.

5.Jedinečný batérie zobrazenie výsledkov v percentách a meter režime.

6.Testovať všetky automobilový naštartovaní olovené batérie, vrátane bežné olovené batérie, AGM ploché dosky batérie, AGM špirála batérie, a Gélové batérie, atď.

7.Polarita zadnej strane spojenie ochrany, spätné spojenie nebude k poškodeniu tester alebo ovplyvniť vozidla a batérie.

8.Priamo test batérie s strát elektriny, nie je potrebné na úplné nabitie pred testovaním.

9.Testovacie normy patrí v súčasnosti svetovo väčšina batérie normy, CKO, BCI, CA, akcie marie curie, JIS, DIN, IEC, EN, SAE, GB.

10.BST100 sa používa na testovanie širokú škálu 12V batérie (Začnite [SLI], Hlboké Najazdených a Morské) Mokrého (Zaplavená), VRLA alebo bez Údržby (MF), Utesnené bez Údržby (SMF), Absorpcia Sklenená Rohož (AGM) a GÉL EPB bunky

Na BST100 Výhody: Jednoduché a ľahké použitie Testov batérie zapnutie a vypnutie vozidla Presné výsledky v milisekundách výdrž Batérie analýza analýza výsledky: Dobré alebo Nahradiť Veľký ľahko čitateľný LCD displej výsledky skúšok na základe CKO,BCI,CA,akcie marie curie,JIS,EN,DIN,SAE,GB a IEC

Normy Rýchly test - vstupy batérie objem (AH), potom ukazuje stav batérie Vozidla naštartovaní systému test - naštartovaní čas, napätie a statu Vozidla systém nabíjania testovacie zaťaženie napätie, vyložený napätie, zvlnenie stav a plnenie stavu systému

Ancel BST100 autobatérie Tester Aplikácií

Použitie vyskúšať širokú škálu 12V batérie (Začnite [SLI], Hlboké Najazdených a Morské) Mokrého (Zaplavená), VRLA alebo bez Údržby (MF), Utesnené bez Údržby (SMF), Absorpcia Sklenená Rohož (AGM) a GÉL bunky. Hlavné batérie noriem JIS, SAE, EN, DIN a IEC sú podporované.

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Položka Hmotnosť 0.5kg
ancel autobatérie test Funkcia 10 Displej výdrž batérie v percento
Autobatérie Test Funkcia 1 12V autobatérie Tester
Názov Modelu bst100
Autobatérie Tester Funkcia 2 12V Auto Batérie Diagnostický Nástroj
Položka Dĺžka 5.7inch
Elektronické No
Externé Testovanie Certifikácia CCC
Tester normy CKO,CA,AKCIE MARIE CURIE,JIS,SAE,DIN
Multi language Anglický, Francúzsky, Nemecký, Ruský, Španielsky, Taliansky
Profesionálne Batérie test auta Skontrolujte Vnútorný odpor hodnota
Batéria Tester 12v Funkcia 4 220Ah 2000CCA autobatérie Tester nástroj
Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Výška 2inch
Položka Druh Batéria Testery
Napätie 12V
Verzia Softvéru Nové
Hardvéru Verzia Nové
Názov Značky oeny
Auto Nabíjačka Tester Analyzer 12V 3 rokov
Druh Materiálu Plastové
Moc W
12v Batérie, tester Funkcia 6 Identifikovať stav batérie Dobrý, alebo Vymeniť
Položka Šírka 3.14inch
Testovania batérie 12v Funkcia 3 Autobatérie Analyzer Pre Zaplavené, AGM, GEL
Batéria tester auto Funkcia 8 Batéria Naštartovaní Test, load test
ancel testovania batérie 12v Funkcia 9 Nabíjanie Batérie Test, Zvlnenie Test
12V Batérie test Funkcie 5 Auto Diagnostika pre 12V 220Ah 1100CCA Batérie Tester

Súvisiace produkty