Galaxy s rezacím zariadením S10 Lite 2020 čierna, zakrivené 3D tvrdeného skla full screen Protector pre mobilný telefón. Sklo 9H - Movilrey

€4.92

Pridať do obľúbených

Popis produktu


Screen Protector pre Galaxy s rezacím zariadením S10 Lite 2020 black full zakrivené 3D

PACKAGE:

1X Premium tvrdeného skla mobile screen Protector. Chrániť svoj inteligentný telefón pred nárazmi a pádmi.

Ochranné opatrenia na odoslanie, sa:

Dlho 15.7 Cm

Šírka: 7.1 Cm

Tento článok je odoslaný HROMADNÉ, že je, aj keď nové nevykonáva žiadnu typ okna blistri alebo obalu.

Č čistiacej súpravy, Žiadny alkohol utrite, ani blistri alebo box je, že dôvod, prečo sú lacnejšie, a nie sú potrebné pre správnu inštaláciu.

To je veľmi dôležité, aby Smarphone obrazovke je dokonale čistá pred inštaláciou tvrdeného skla protector, inak prášok škvrny môžu sa vkladať medzi tvrdeného skla protector a krycie sklo. Plechy sú 100% transparentná . Vonkajšia vrstva skla je anti-scratch a s anti-grease vlastnosti (odtlačky prstov, ktoré sú označené menej) . Maximálnu ochranu pre váš mobilný obrazovke. Zabrániť rozbitiu v padá, to je pohodlné, ľahké a jednoduché na miesto. Sú 0,33 mm hrubé a 9H tvrdosť. Zákazku pre mobilné ste si vybrali. Nebolí dotykový displej funkcie A oni odídu bez odpadu, takže sú ľahko vymeniteľné: Top kvalita v rozmedzí od crista chrániče .

Nákup položky s NAMI zahŕňa, nepoškodený príjem poistenie: Ak položka k vám príde poškodená dopravy sme postarať sa o dopravu nová položka na doplnenie jeden prijaté s škody.

Aby sa používanie tejto služby spojené s článku:

1 ) Pri otvorení package položka musí byť poškodené, bez poškodenia inštalácie je povolené, alebo po nainštalovaní článku.

2) musíme overiť poškodenie výrobku: budete sa musieť obrátiť na nás cez eBay systém správ a napíšte nám uvedením problém a priložiť obrázok protector, v ktorých poškodenie sa cení. Raz potvrdil, náhradný výrobok bude odovzdaný.

Vezmite prosím na vedomie nasledujúce varovania o tento druh výrobkov:

Väčšina tvrdeného skla chrániče nechajte niekoľko milimetrov obkladu na hrany telefónu na uľahčenie inštalácie. Závisí to od modelu terminálu, ale vyskytuje hlavne v terminály, ktoré majú 2,5 D okraji crystal (zaoblené hrany, zaoblené alebo konvexné). V nich chránič musí byť o milimetre od okraja terminálu v koncoch. Je veľmi dôležité, aby tvrdeného skla sú chrániče, ako je tento, pretože sú pevné a nie prispôsobiť sa, nebijú sa, že oblasť, takže chránič nemôže pokryť, a to bude stúpať, vziať prachu a vzduchu.

Protector môže sa vzťahovať na prednej strane fotoaparátu bez vplyvu na kvalitu obrazu, ale mali by ste sa nevzťahuje na bezkontaktné senzory pre správne fungovanie telefónu.

Fotografie možno nie vždy odrážajú 100%, ako je produkt zostáva.

Obrázky uvedené môže mierne líšiť od konečného produktu. Pretože je to fotografií a to nie je vždy perfektný, alebo preto, že sa mierne zmení tvar chránič na zlepšenie výrobcu a modelu alebo rozhodnutie.

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Druh Predné Film
Kompatibilný Telefón Značky Samsung
Názov Značky Movilrey
Funkcie proti oslneniu
Edge-to-edge Pokrytie Áno

Súvisiace produkty