Ancel FX2000 OBD2 Automobilov, Skener, ABS, SRS Airbag Prenos Motora diagnostika OBD 2 Auto Profesionálny Automatický Skener Nástroj

€103.73

Pridať do obľúbených

najlepšie

Popis produktu


Nové so záznamom o produkte

ANCEL FX2000 OBD2 Automobilový Skener Funkcie:

---Zahŕňa 46 vozidla tvorcovia OBDII test pre kompletnú diagnostiku. Funguje na väčšine from1996 sídlom v USA, 2002 so sídlom v EÚ, 2005 Ázie-line alebo novšie OBD II & MÔŽU domáci alebo dovoz vozidiel. ---Vrátane Štyri základné systémy(ENG-NA-ABS-SRS) diagnostické ---Podporuje DLC umiestnenie rady/ DTC pomoc/ Data stream zobrazenie v stave/ Historické údaje nahrávanie a prehrávanie ---Životnosť zadarmo upgrade online ---4.3 palcovým displejom, Vyššie rozlíšenie, ostrejšie farby, Nové UI Design ---Načíta generické (P0, P2,P3 a U0), výrobca špecifické (P1, P3 a U1) kódy, a čaká kódy ---Vytlačí dát cez PC

OBDII DIAGNOSTICKÝ funkcia

OBDII DIAGNOSTICKÝ podporované modely

USA autá po roku 2001 Európa autá po roku 2004; (Opel po roku 2012) francúzske autá po roku 2006; (Renault po roku 2012) Aisa autá po roku 2008, (Ssangyong po roku 2012) Japonsko autá po roku 2005; (pre Nissan po roku 2008, Suzuki po roku 2012)

OBDII DIAGNOSTICKÝ

Podporuje všetky 10 OBDII skúšobných režimov, vrátane: 1.Aktuálne Údaje na Grafe(v grafickom formáte) Zobraziť informácie nepretržitého prúdu údajov z vozidla v live grafické (waveform) displej. 2.Zobraziť Freeze Frame Skontrolujte určité vozidlo podmienky, ktoré sú zaznamenané palubný počítač v čase emisnej chyba vyskytuje. 3.Čítanie Kódov Zobraziť podrobný popis Diagnostické Problémy Kód (DTCs) 4.Vymazanie Kódov & Reset Vypne Check Engine Light (MIL), vymaže kódy a obnoví monitory. 5.MIL Poruchy kontrolka 6.O2 test snímača Umožňuje vyhľadávanie a prehliadanie O2 monitor snímača výsledky testov pre naposledy vykonané skúšky z vozidla na palubný počítač. 7.EVAP systém test 8.Načíta vozidla info Zobrazenie informácií ako sú VIN (Vehicle Identification Number), CID (Kalibrácia ID) a CVN (Kalibrácie overovanie číslo), atď. 9.I/M pripravenosť kontrola Ukazuje, či rôznych emisií systémov súvisiacich s na vozidle sú pracuje správne a sú pripravené pre kontrolu a údržbu testovanie. 10.Na Palube Monitor Test Načíta a zobrazí výsledky testov pre emisie súvisiace s prenosom komponentov a systémov. a viac.Okrem toho, že prichádza s pridanou benefity údaje streaming pre štyri systémy vozidla a diagnostické hlásenia.

4 Live Data Stream Analyzovať v Jednom Grafe

Na Fx2000 skener sa dodáva s pridanou benefity údaje streaming pre SLK / V / ABS /SRS (Airbag) a vozidlo diagnostické správy. Zobrazenie živých dát o špecifický parameter, ktorý môže byť zobrazený v grafike. Ukazuje špecifické štyri systémy live data pohotovosť a umožňuje vám zamerať sa na všetkých podozrivých alebo príznak údaje o konkrétnych parametrov, najmä v displeji priebeh prúdu údajov vizualizácie a historické údaje, nahrávanie a reprodukciu. To tiež podporuje DLC miesto návrhy, a DTC look-up funkcia pomáha rýchlo a efektívne. Grafická vizualizácia, zapisovanie údajov a replay a tipy DTCs príručka užívateľa na príčinu problémov kódy rýchlejšie.

ROZŠÍRENÉ 4 SYSTÉMY DIAGNOSTICKÝ NÁSTROJ

FX2000 scan nástroj nie len zahŕňajú OBD/EOBD štandardný protokol diagnóza, ale vykonáva tiež plnou rozhodnosťou na vozidlá štyri hlavné ECU je pre Motor / Airbagu / ABS a Automatická Prevodovka, číta a vymaže chybových kódov v uvedených štyroch systémov, a vypne sa výstražné svetlo.

Auto Prenosovej Sústavy(ATS):

Čítať a jasné kódy a zobrazenie živých dát v systémoch prenosu, udržiava systémy na prenos výstupného optimálne prispôsobiť rýchlosť a zaťaženie. Získať informácie o chybách z Automatická Prevodovka (AT), čo je typ motorového vozidla prenos, že môžete automaticky zmeniť prevodov, ako sa vozidlo pohybuje, oslobodiť ovládač od toho, aby shift prevodovka manuálne.

Pre SRS (Airbag) :

Čítať a jasné kód poruchy v SRS (Airbag) a vypnite výstražné svetlo airbagu pre uistiť sa, že motor fungoval správne a bezpečne. Tento diagnostický nástroj umožňuje čítať kódy, jasné kódy, a čítať aktuálne údaje v Doplňujúcich Zadržiavacím Systémom (airbag), aby sa zabezpečilo to funguje.

Pre Motora Systém:

Ľahko určiť príčinu Motora Systém a vypnite výstražné svetlo. Pomôže vám zistiť problémy v motore, skontrolujte jeho reálnom čase prevádzkový stav, a vypnite výstražné svetlo pre uistiť sa, že motor fungoval správne a bezpečne.

Pre Diagnostiku ABS (Anti-lock braking System):

Čítať a jasné DTCs dátový tok v ABS. Vykonáva rôzne bi-directional testy na kontrolu prevádzkových podmienkach, Anti-lock Brzdový Systém a vypnite výstražné svetlo. Načíta ABS kódy povedať, kde je problém s vizuálnu kontrolu všetkých brzdových komponentov.

MULTI PODPOROVANÝ JAZYK

Pracuje s anglický, francúzsky, španielsky, nemecký, ruský, taliansky, poľský, a portugalčine.

FX2000 v porovnaní s inými výrobkami

UŽÍVATEĽSKY PRÍJEMNÝ DIZAJN

Recenzie Produktov


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Pridať recenziu

Doplňujúce údaje


Jazyk 1 Anglický,Francúzsky,Španielsky,Nemecký,Ruský
Ancel FX2000 Funkcie 03 Podpora Tlače Dát cez PC win7
Verzia Softvéru Ancel FX2000 Diagnostický Nástroj
Aktualizácia Životnosť Zadarmo Upgrade On-Line
FX2000 Diagnostické Systémy Motora,ABS,Airbag,Automatická Prevodovka
Položka Druh Kód Čitateľov & Scan Nástroje
Špeciálne Funkcie Diagnostiku Motora,ABS,Airbag,Automatická Prevodovka
Funkcia 4 Prečítajte si VIN ,I/M pripravenosť,Na palube Monitor Test
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov produktu Ancel FX2000 OBD2 Automobilový Skener
Ancel FX2000 Funkcie 04 4 Live Data Stream Analyzovať v Jednom Grafe
Ancel FX2000 Funkcie 02 Recenzia Pomocník, Historické Údaje Prehrávanie
FX2000 Diagnostické Funkcie 1 Prečítajte Si Kód,Jasné Kód Chyby
Ancel FX2000 Funkcie 01 Pomocník DTCs vyhľadať
Certifikácia CE
Jazyk 2 Poľština,Portugalčina,Taliančina
Aktualizácia Softvéru Áno
OBD2 Diagnostické Funkcie 2 Live Data, Data Stream v Grafe
funkcia 3 O2 senzor test,EVAP test systému,
Názov Značky ancel
Hardvéru Verzia Ancel FX2000 OBD2 Automobilový Skener

Súvisiace produkty